Güvenilir ve kaliteli bahis sitesi Maxroyalbet iletişim adreslerini ana siteden yayınlayarak tüm üyelerinin 7/24 olası sorunlarını çözmeye çalışıyor.

Maxroyalbet İletişim Adresleri

Amacımız tüm üyelerimizin ziyaret etmekten keyif aldıkları ve heyecan duydukları eğlenceli ve en önemlisi çok güvenilir bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak ve Maxroyalbet ekibi olarak müşteri memnuniyeti endeksli bir şirket politikası izlemekteyiz, bu doğrultuda 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindeyiz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Maxroyalbet Çalışma Saatleri

Maxroyalbet Müşteri Hizmetlerimiz haftanın yedi (7) günü 24 saat boyunca canlı yardım bölümünden siz değerli oyuncularımıza hizmet vermektedir.

E-posta yolu ile bizimle iletişimde bulunmak isteyen oyunacularımız bir MaxRoyalBet hesabı var ise mail gönderirken bizimle kullanıcı adını paylaşmalarını rica ederiz.

Genel konular ve bilgi: info@MaxRoyalBet.com

Müşteri destek: destek@MaxRoyalBet.com

Bayilik için: marketing@MaxRoyalBet.com

Maxroyalbet Canlı Destek

Maxroyalbet Üye Hizmetlerimizle iletişime geçmek isteyen oyuncularımız sayfanın sağ alt köşesindeki Canlı Yardım penceresine tıklamanız gerekmektedir. Maxroyalbet ekibi olarak sizlere bol şanslar dileriz. Maxroyalbet Üye Hizmetlerimiz haftanın yedi (7) günü 24 saat boyunca canlı yardım bölümünden siz değerli oyuncularımıza hizmet vermektedir.

Betconstruct‘ın 1 numaralı sitesine hemen üye olun ve kazanmaya başlayın.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.